Vesa Xharra
Vesa Xharra

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Vesa Xharra është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Nëntor 2014, Vesa Xharra merr pjesë në Lyra Fest 2014 me këngën "Me Shoqet E Mia". Në vitin 2019, Vesa Xharra merr pjesë në Voice Kids Albania 3....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0