Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vesel Kryeziu

Nuk ka akoma asnjë votë

Vesel Kryeziu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhemajl Orllati

Medin Tagani

Albioni

Shuki

Veton Kosova

Bexhet Limani

Perparim Halilaj

Bedri Ademaj

Gazmend Shala (Gaxi)

Veton Sopoti

Tags: Vesel Kryeziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet