Më mbaj mend (për 1 muaj)

Veton Mushkolaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Veton Mushkolaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 3 Gusht 2015, Veton Mushkolaj publikon videoklipin "Bjondine Zeshkane", në bashkëpunim me Bujar Osaj. Më datë 13 Prill 2017, Veton Mushkolaj publikon videoklipin "Sa Nete", në bashkëpunim me Bujar Osaj. Më datë 9 Nëntor 2018, Veton Mushkolaj publikon videoklipin "Nënës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mergim Kurroshi

Egzon Berisha

Rexh Cenaj

Burim Muciqi

Elion Krasniqi

Erblin Hoxha

Visar Rama

Labinot Ademi

Bujar Preteni

Arnis Telaku

Tags: Veton Mushkolaj


Komente mbi këtë artist