Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vezir Kerçuku

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Vezir Kerçuku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 4 Mars 2017, Vezir Kerçuku publikon videoklipin "As Ni Cast". Në Tetor 2017, Vezir Kerçuku merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "E Di"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Net 11

Fredi

Rolly

T4k

Melo

Besmir Rudi

Festim Gerxhaliu

Mejda

Moz

Nesko

Tags: Vezir Kerçuku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet