Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vezves

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Vezves është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock dhe jazz. Më datë 15 Mars 2017, Vezves publikojnë videoklipin "Hapi Syte E Zeza"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Vezves

Komente 0