TEKSTESHQIP

Vida Kunora
Amaneti I Mergimtarit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Amaneti I Mergimtarit" kënduar nga Vida Kunora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.