TEKSTESHQIP

Vida Kunora
Jam Dej Me Raki
Lyrics

Jam deh me raki o jam deh me raki
jam deh me raki o jam deh me raki.
n'ty kam ran dashni,
ty kam ran n'dashni
n'ty kam ran dashni,
ty kam ran n'dashni

hajde moj aman mos me diq sevdan vetem ty te kam aman aman cke moj gjec belan 2×

fjalen ma ka dhan aman aman, besen ma ka dhan ni marak e kam aman aman mos behet pishman
se merzitem kot e nuk duroj dot
shkoj e zbras njo got aman aman dhe e mbudh me lot

hajde moj aman mos me diq sevdan vetem ty te kam aman aman cke moj gjec belan 2×

oh mori shoqni aman aman hallin ti ma di,nuk shkoj dot ne shpi aman aman se kam ran n'dashni 2×

hajde moj aman mos me diq sevdan vetem ty te kam aman aman cke moj gjec belan 2×

DËRGOI: