Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  94
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Videofesti është një festival muzikor e njohur. Tani vite me radhë ,në muajin Maj mbahet festivali i video - klipeve muzikore Video-Festi Muzikor ,VFM. Ky festival, edhe pse ka filluar vetëm ca vjet më parë (2003), tani më është bërë, pa asnjë dyshim, vendi ku takohen pothuajse të gjitha yjet e artit muzikor por edhe filmik nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe diaspora. Qëllimi i Video-Festit Muzikor (VFM) është promovimi dhe stimulimi i krijimtarisë së artistëve dhe produksioneve video mu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Zambaku I Prizrenit

Prizreni Music Fest

Flaka E Janarit

Polifest

Zhurma Show

Kosova Fest

Akordet E Kosoves

Çelësi Muzikor

Mikrofoni I Artë

Kenga Ime

Tags: Video-Fest, Muzikor, Videofest, Video-Festi, Vfm, Erolld Belegu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet