A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vigan Shehu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  21
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Vigan Shehu is a popular singer and songwriter of Pop & Hip-Hop music. Vigan Shehu, model i njohur ne Kosove dhe Shqiperi, njekohesisht edhe kengetar. Vigani eshte nga Gjakova por jeton dhe vepron ne Prishtine. Studion ne Kolegjin Universitar "Iliria" ne Prishtine. U be i njohur si model ne "Une jam Top Model", pastaj mori pjese ne Big Brother "Albania". Më datë 17 Nëntor 2013, Vigan publikon videoklipin "Jeta Vazhdon", në bashkëpunim me Edberi. Muzika e këngës u punua nga Aurid Gjini, teksti u shkrua nga Vigan S...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Valon Shehu

(His brother)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Xexi (Driton Berisha)

Ace Yah

Gesko

Nehat Istrefi

Don Arbas

Skerdi

Latuà

Lek Plepi

Benxhi

Trim Jakupi


Tags: Vigan, Vigan Shehu, Vigan'amaru, Vigann, Vigani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019