A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vigan Sulejmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  28
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Vigan Sulejmani është një autor këngësh i njohur. SHKOLLIMI: Studimet deridoplomike: Fakulteti Juridik (drejtimi: Gjyqësor) - Universiteti i Tetovës (2012) Studimet MASTER: Fakulteti Juridik (drejtimi: Gjyqësor) - Universiteti i Tetovës (2017) SHPËRBLIMET: 2011, Çmimi i dytë në konkursin e USHT-së, të shpallur për ESE më të mirë. Eseja mban titullin: “Shqiptarët dhe perspektiva e tyre evropiane”. 2012, Fitues në konkursin e ELITA 5 për tekstin bartës të albumit. VEPRA TË BOTUARA: 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Adis Ismaili

Aurid Gjini

Faruk Banjska

Dastid Latifi

Granit Gashi

Arjon Gjini

Vani Rushiti

Vedat Lushtaku

Edlir Begolli

Valter Beqo


Tags: Vigan Sulejmani, Fanda

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019