Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Viki është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 2009, Viki (Ks) merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Dilema". Në Qershor 2010, Viki (Ks) merr pjesë në Çelësi Muzikor 4 me këngën "Me Të Vjetra". Në vitin 2010, Viki publikon albumin "Dilema"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDilema (2010)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kristela Gjoka

Liridona Sinani (Dona)

Juna Manaj

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Erisa Dragoshi

Wendi Mancaku

Anisa Dervina

Blerina Osaj

Kristine Elezaj

Jona Koleci

Tags: Viki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet