Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viki (Violeta Lulgjuraj) - Pina Viski Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pina wiski o me coca cola
po hyjn ne valle o vajzat belholla
e mele wiska armani disela
ne malesi moj nan krejt jan ba kullera

Qysh na qenka nan moj ky gurbet
here i idhet e here si sherbet
kur po vjen o i lumi vikend
ne diskoteke shkojm e kallim krejt

Na shkoj jeta veq tuj punu
mezi presin ne muzik me shku
kur vjen koha per me ardh ne shtepi
vijm me kerra nan te tipit te ri

2x
Pina wiski o me coca cola
po hyjn ne valle o vajzat belholla
e mele wiska armani disela
ne malesi moj nan krejt jan ba kullera


Ky tekst u dërgua nga  amandaViki Camaj
Publikimi: 03/08/2012


Viki (Violeta Lulgjuraj) - Pina Viski
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pina Viski".
3. Video është e këngës "Pina Viski", por nuk këndohet nga Viki (Violeta Lulgjuraj).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viki Camaj:


Komente 0