Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viki (Violeta Lulgjuraj) - Me Mir Vetëm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

kurr nuk me ke dasht me zemer me hile ma ke ba qdo dit dilje me tjera e un vetun si gjuna ,

ref me mir vetum per gjith jeten se me ty e un me vujt sonte me tjeter gjej dik tjeter se me mu smunesh me lujt
kurr nuk do te jem e jotja ti se meriton qdo vajz qe te del perpara mua me harron a ke zemer te duash nje femer per nje koh te gjat ref.


Ky tekst u dërgua nga medina gashiViki Camaj
Publikimi: 16/12/2011


Viki (Violeta Lulgjuraj) - Me Mir Vetëm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mir Vetëm".
3. Video është e këngës "Me Mir Vetëm", por nuk këndohet nga Viki (Violeta Lulgjuraj).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viki Camaj:


Komente 0