Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viki (Violeta Lulgjuraj) - Me Ty Jam Dashuruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti me mungon
I mungon zemres qe te don
I mungon jetes time
Qe vetem ti ma ploteson

Ref...x2
Me ty me ty me ty
Jam dashuruar
Pa ty pa ty pa ty
Jam krejt e deshtuar

Veç ty veç ty veç ty
Ta kam dhuruar jeten
Ta fala zemer
Vetem ty

Kurre s'e pranoj te jem pa ty
Kurre s'e pranoj
Te jesh me tjeter zemer
Do jem e humbur pergjithmone

Ref...x2
Me ty me ty me ty
Jam dashuruar
Pa ty pa ty pa ty
Jam krejt e deshtuar

Veç ty veç ty veç ty
Ta kam dhuruar jeten
Ta fala zemer
Vetem ty

...

Ref...x2
Me ty me ty me ty
Jam dashuruar
Pa ty pa ty pa ty
Jam krejt e deshtuar

Veç ty veç ty veç ty
Ta kam dhuruar jeten
Ta fala zemer
Vetem ty


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiViki Camaj
Publikimi: 08/03/2012


Viki (Violeta Lulgjuraj) - Me Ty Jam Dashuruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty Jam Dashuruar".
3. Video është e këngës "Me Ty Jam Dashuruar", por nuk këndohet nga Viki (Violeta Lulgjuraj).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viki Camaj:


Komente 0