Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viki (Violeta Lulgjuraj) - Cifti Perfekt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

zemer un ty zemren ta kam fal
jemi ne si molle pergjys e ndare
edhe nese flasin keq per ty
bota se cfare thon s dua tia di

ref.
ty shpirt te kam jet
me mbush me shprese
TE DUA vertete
te kam gjene me te shtrenjTE
shpirt jemi nje
CIFTI PERFEKT

nese dy jete kam ti fAL VEC TY
DITEVE T MIA TI JU JEP KUPTIM
dhe pa zemer t jem zemer te kam un ty

ref. (2x)
ty shpirt te kam jet
me mbush me shprese
TE DUA vertete
te kam gjene me te shtrenjTE
shpirt jemi nje
CIFTI PERFEKT


Ky tekst u dërgua nga ROVI .....KLODIViki Camaj
Publikimi: 12/01/2012


Viki (Violeta Lulgjuraj) - Cifti Perfekt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cifti Perfekt".
3. Video është e këngës "Cifti Perfekt", por nuk këndohet nga Viki (Violeta Lulgjuraj).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viki Camaj:


Komente 0