TEKSTESHQIP

Viki (Violeta Lulgjuraj)
Te Dua Mos Me Thuaj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Dua Mos Me Thuaj" kënduar nga Viki (Violeta Lulgjuraj).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.