TEKSTESHQIP

Viki (Violeta Lulgjuraj)
Vetëm Sonte Të Vallëzojmë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetëm Sonte Të Vallëzojmë" kënduar nga Viki (Violeta Lulgjuraj).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.