TEKSTESHQIP

Viki (Violeta Lulgjuraj)
Cifti Perfekt
Lyrics

zemer un ty zemren ta kam fal
jemi ne si molle pergjys e ndare
edhe nese flasin keq per ty
bota se cfare thon s dua tia di

ref.
ty shpirt te kam jet
me mbush me shprese
TE DUA vertete
te kam gjene me te shtrenjTE
shpirt jemi nje
CIFTI PERFEKT

nese dy jete kam ti fAL VEC TY
DITEVE T MIA TI JU JEP KUPTIM
dhe pa zemer t jem zemer te kam un ty

ref. (2x)
ty shpirt te kam jet
me mbush me shprese
TE DUA vertete
te kam gjene me te shtrenjTE
shpirt jemi nje
CIFTI PERFEKT

DËRGOI: