Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viktor Hila

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Viktor Hila është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore shkodrane. Më datë 22 Dhjetor 2010, Viktor Hila publikon videoklipin "New York, New York". Më datë 24 Janar 2016, Elizabeta Marku & Viktor Hila publikojnë videoklipin "Bukuri Shqiptare". Më datë 10 Tetor 2016, Viktor Hila publikon videoklipin "Shoqnia Shkodrane". Më datë 16 Qershor 2019, Viktor Hila & Bardh Spahja publikojnë videoklipin "Nuk Ka Si Vendlindja". Më datë 11 Nëntor 2019, Viktor Hila publikon videoklipin "Morra Krajen Me Shetit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vesel Pelingu

Ari Alia

Agim Molla

Shaban Gjekaj

Dionis Delia

Kacho

Breaker G

Orhan Zeneli

Demir Zena

Nysret Hyseni

Tags: Viktor Hila


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet