Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viktor Hila - Luje Luje Belin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/12/2010

2010-12-26T08:26:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luje Luje Belin" kënduar nga Viktor Hila.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Viktor Hila i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I

2X
E TY TKA NANA QIKE MOJ PER HASRET
BUKUROSHE RRITU SA MA SHPEJT

LUJE, LUJE BELIN O BELIN E HOLLE
NKAME NAJ QOFE SONTE SHKUPIN ME TETOV E
LUJE, LUJE BELIN MORI LULJA VERES
LUJE BANJA QEFIN JALLA TAN PRESHEVES

II

2X
TKA RRIT BABA QIKE PER HASRET
LOJA JOTE SA PASKA LEZET

LUJE LUJE BELIN EDHE LUJMA DOREN
NKAM NAJ QOFE SONTE EDHE KUMANOVEN
LUJE LUJE BELIN JELEKUN PREJ ARIT
BANJA QEFIN SONTE EDHE GOSTIVARIT

II

KALLE KALLE ,KALLE
EDHE QITJA TIMIN
NKAM NAJ QOVE QIK
JALLA KREJT ULQININMë Shumë Këngë Nga Viktor Hila:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet