TEKSTESHQIP

Viktor Hila
Ulqin-Shkoder, Vlla E Moter
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ulqin-Shkoder, Vlla E Moter" kënduar nga Viktor Hila.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Asgjë nuk iu la rastit, prandaj ky projekt lansohet tek audienca i realizuar mjaft këndshëm edhe me një videoklip, i cili u publikua me datë 27 Janar 2022.