Viktor Paloka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Viktor Paloka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 7 Nëntor 2019, Viktor Paloka & Pretash Nilaj publikojnë videoklipin "Dy Viganat E Shqiptarisë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Petrit Gjini

Suad Shaptafa

Tonin Uldedaj

Artur Matia

Istref Zaraj

Xhelal Juka

Elderin Dekaj

Bardhok Mehmeti

Prek Mrishaj

Lirim Hoxha


Tags: Viktor Paloka

Krijo Një Kartolinë