A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Viktoria Xhako

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Mosha:
  • 69 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
Viktoria Xhako është një shkrimtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

» Dërgo Një Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Aferdita Beçiri

Drita Fejza

Lediana Kapaj

Mimoza Bici

Fatmire Duraku

Arsejda Gjyli

Natasha Limaj

Anita Hoxha

Alma Papamihali

Remzije Zekolli


Tags: Viktoria Xhako, Zhorzh Sand

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019