Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Skrapar 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
BIOGRAFIA: Vikus është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2004, Vikus merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Larg Trishtimit". Në Prill 2006, Vikus merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Dashuri E Harruar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ledion Liço

Jobsab

Krenar Ismaili

Argjend Heta

MVJ

Philip

Remixho Ograja

Kappacobra

Erto

Lugatti

Tags: Vikus


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet