A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vilson Zani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Vilson Zani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 8 Qershor 2017, Vilson Zani & Artur Zaimi publikojnë videoklipin "Raki Mare, Raki Ferre". Më datë 23 Tetor 2017, Vilson Zani publikon videoklipin "Jam Krenar Qe Jam Gramshiot". Më datë 25 Prill 2018, Vilson Zani publikon videoklipin "Martohet Djali Shtepise". Më datë 26 Nëntor 2018, Vilson Zani & Sajmir Menkaj publikojnë videoklipin "Emigranti Vjen Nga Larg". Më datë 22 Qershor 2019, Vilson Zani & Xhevahir Bora publikojnë vide...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Kllorgji

Fatos Selmani

Skender Kalenja

Rudin Misiri

Panajot Malaj

Cim Turtulli

Pellumb Plaka

Polo Nexhipi

Alfred Selimi

Gentian Muska


Tags: Vilson Zani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019