Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Vilson Zani - Ngreu Moj Nuse  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/07/2016

2016-07-25T10:21:38


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ngreu Moj Nuse" kënduar nga Vilson Zani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vilson Zani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vilson Zani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet