Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vilson Zani - Jam Krenar Qe Jam Gramshiot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Krenar Qe Jam Gramshiot".
3. Video është e këngës "Jam Krenar Qe Jam Gramshiot", por nuk këndohet nga Vilson Zani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vilson Zani - Jam Krenar Qe Jam Gramshiot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

23/10/2017

2017-10-23T08:49:13+00:00O ju burra burra vatani ore
Ejani sot o se une sot do kendoj per vendin ku je
2x) Epo ku u linda dhe u rrita me zakone dhe tradita nazelie e mall plot o jam krenar qe jam gramshiot
2x) Epo s'jua kam thene kurre me pare qe me ben te jem krenar ma ben zemren me gezim o krenaria e vendit tim
2x) Apo muzgu i lehte ty te mendon mallengjehet dhe loton na jep neve gojen plot o jam krenar qe jam gramshiot
2x) Apo vendi ku me lindi nena s'do me dali kurre nga zemera edhe dheu le te me trese o gramshiot linda dhe do vdes.


Më Shumë Këngë Nga Vilson Zani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet