Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vilzana - Pse U Ndam (Feat. Emiljano)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


vilzana:
i mbyll syt qe te mos shoh me tutje
i mbyll syt qe te mos qaj me per ty
ku jan baby ato duart e tua
qe me ledhatonin mua
ku jan baby buzet e zjarrta
qe me thonin fjal te arta
ku jan baby qe te gjitha
e ku eshte dhe xhelozijaaaaaaaa

refreni:vilzana dhe emiljani

hey baby pse u ndam
hey baby pse u lam
per ca fjal qe su than
ne u ndam dhe me su pam
sot kemi inat se kush na ndau
e veten e genjen qe ty te te gjej
mendimet pas ti kthejm
por tashme te urrej te ureej

emiljano:

heret mbaruan mendimet per ty zemer
ishe per mua me e bukura femer, shpres e thyeeeeer
te them me gjith shpirt lamtumir
e di qe e kam ber te veshtir
te jem per ty nje djal i mir
beso baby pa mua e ke te veshtir.

refreni: te dy bashk

hey baby pse u ndam
hey baby pse u lam
per ca fjal qe su than
ne u ndam dhe me su pam
sont kemi inat se kush na ndau
e veten e genjen qe ty te te gjej
mendimet pas ti kthejm
por tashme te urrej te ureej

x 2 her
Vilzana Parubi
Featuring: Emiljano
Publikimi: 22/05/2008


Vilzana - Pse U Ndam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse U Ndam".
3. Video është e këngës "Pse U Ndam", por nuk këndohet nga Vilzana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vilzana Parubi:


Komente 0