Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vin Veli - Te Amo (Feat. Cami)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8Por una mirada, una sonrisa
Una palabra del corazon
Le dije al cielo todo lo que siento
Solo por ti, mi dulce amor

Dame tu mano, vamos a bailar
Esta noche voy contigo a cantar

Mmh, te amo
Mmh, te quiero
Mmh, te amo
Te amo mi amor

Dejame darte un beso, amigo
Y jurame despues,
que soy tu vida
Soy muy feliz contigo,
no me dejes nunca
Me gusta tu, mi dulce amor

Dame tu mano, vamos a bailar
Esta noche voy contigo a cantar

Mmh, te amo
Mmh, te quiero
Mmh, te amo
Te amo mi amor
Vin Veli
Publikimi: 08/06/2018
Orkestrimi: Vin Veli
Video Produksioni: Pro Video


Vin Veli - Te Amo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Amo".
3. Video është e këngës "Te Amo", por nuk këndohet nga Vin Veli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vin Veli:


Komente 0