A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vio Dhe Darda

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Vio Dhe Darda është një duo artistësh e njohur. Në Qershor 2002, Vio & Darda marrin pjesë në PoliFest 2002 me këngën "E Di Se Do T'kthehesh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mirvet Dhe Ramize

Odin Dhe Anon

Agon Dhe Bujar

Luli Dhe Besi

Luljeta Gashi E Violeta Elshani

Marina Dhe Fabi

Dielli Dhe Leoni

Big Sell & Cannabis

Lezi Dhe Bedi

Hamdi Dhe Elmi Dakaj


Tags: Vio Dhe Darda, Viodarda, Violeta, Dardane

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019