Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vio Dhe Darda
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Vio Dhe Darda është duo artistësh e njohur. Në Qershor 2002, Vio & Darda marrin pjesë në PoliFest 2002 me këngën "E Di Se Do T'kthehesh".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet