Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola Azizi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Viola Azizi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Maj 2016, Viola Azizi merr pjesë në Çelesi Muzikor 10 Junior me këngën "Dajës Trim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aulona Deshishku

Lea Nici

Sijeta Hoti

Vesa Kiseri

Zana Aliu

Vesa Morina

Xhesuida

Tuana Bushi

Valeza Salihu

Festina Kabashi

Tags: Viola Azizi


Komente mbi këtë artist