Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Viola Qelaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Batushe 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Viola Qelaj është një këngëtare. Ajo vijon mesimet ne shkollen "JAHE SALIHU" MOLLIQ. Ajo jeton me dy prinderit se saj dhe me vellaun. Eshte ne klasen e trete dhe ne festivalin e pare ajo arriti nje sukses ardhmeria ne deqan ishte festivali ku ajo kishte shkuar dhe ishte prezantuar me kengen e saj me te re "Kukulla ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anita Lestrani

Rinesa Peci

Blerona Hajdini

Olta Selimi

Kanina Pllana

Alisa Papa

Anisa Grenazi

Enea Jakupi

Lina Demiri

Eda Maliqi


Tags: Viola Qelaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet