Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola Taçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  120
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Viola Taçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 7 Maj 2012, Viola Taçi publikon videoklipin "Ti Xhelozon". Në Maj 2014, Viola Taçi merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Ishe Gjithçka". Më datë 16 Nëntor 2015, Hasan Brahaj publikon videoklipin "Pishman", në bashkëpunim me Viola Taçi. Më datë 19 Mars 2016, Violeta Taci (Viola) publikon videoklipin "Djale Mirdite". Më datë 8 Tetor 2016, Violeta Taci (Viola) publikon videoklipin "Shqiponja". Videoklipi u prodhua nga Swart Produc...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enki

Rina Fermini

Silvana Rusi

Bruna

Luar

Kieda Budini

Besa Krasniqi

Mjellma Berisha

Betime Zylali

Nidora Gjyriqi

Tags: Viola Taçi, Viola Taci, Violeta Taci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet