Viola Xhemali

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Viola Xhemali është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Viola Xhemali, e cila ka zgjedhur të prezantohet si Viola, rikthehet për të dytin vit rradhazi në festivalin “Kënga Magjike”. Në vitin 2018, Viola merr pjesë në festivalin “Kënga Magjike”, ku fitoi statusin për të votuar dhe për t`u votuar, pasi edhe në Pallatin e Kongreseve ajo u votua me jeshile nga juria. Në “Kënga Magjike 2019” Viola konkurron me këngën “Pa mua”, por kënga nuk u pëlqye nga juria....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Blentina

Malvina Likaj

Mila

Irini

Ami V

Taunita

Dona Mulaj

Sonje

Era Gjoni

Dana Jo


Tags: Viola Xhemali, Viola

Krijo Një Kartolinë