Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola Xhemali - Ai Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ai" kënduar nga Viola Xhemali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Valza - Ai

Po m'përcjell sikur hije,
Edhe pse diell sot nuk paska
Po dashnia ëm ngjall
Se n'zemër të pasna

E du me t'pa, si ti s'ka
O baby jam për ty
Un jam hana, du me t'pa
Si ti s'ka po gaboj kuptom
T'lutna falma

Ai ai ai ai,
Mir un nina kur m'sheh aj
Ai ai ai ai,
Ndjenja t'mira mu ëm jep ai

Sa fort po m'kesh
O kur po m'kesh
Shpirti s'më hesht
Ndihna mbretresh

Du du du du
Un me ty me kon
Du du du du
Du se zemra jem po don

Du un me ty un me kon
2x
Veç ti a m'don
2x

Kur pi ni fjalt e mia
Pe shoh prej zemrës i pasna
E flaka që kam mrena vetes
Su nalka

E du met pa
si ti s'ka o baby jam
Për ty un jam hana
du met pa si ti s'ka
Un gaboj kuptom t'lutna falma

Ai ai ai ai,
Mir un nina kur m'sheh aj
Ai ai ai ai,
Ndjenja t'mira mu ëm jep ai

Sa fort po m'kesh
O kur po m'kesh
Shpirti s'më hesht
Ndihna mbretresh

Du du du du
Un me ty me kon
Du du du du
Du se zemra jem po don

Du un me ty un me kon
2x
Veç ti a m'don
2x

O ylli jem për ty
Un un jom hana
Si ti s'ka
Si ti s'ka

Eltina Minarolli & Dea Strica - Ai

You don't have to feel that way
S'ke pse genjen
Thuaja tani cfare ndjen

Rrena ka ai
Hesht sepse e di
Ku iken dhe ku fle tani

A duhet ta kujtoj
Veten po lendon
Ai ty nuk te meriton

Let him love you, let him love you
Por ai po me thote te du
Let him love you, let him love you
Fjalt e tija me kane lodh mu X2

Se kuptoj,
Jemi ne ato qe gjithmone vuajme
Dhe ata, te vetmit qe me ndjenjat luajne

Uuu ne fund,
Nuk do jete ai qe do qaj
Prandaj, le te ike ne krahet e saj

Drama sot mbaroj
Karma sdo vazhdoje
Me ty sot gjithcka perfundoj

Let him love you, let him love you
Por ai po me thote te du
Let him love you, let him love you
Fjalt e tija me kane lodh mu X2

Yo man, listen
She's a Goddess, She's a Queen
Now you got someone in between
Lujte games little boy
Love triangle qysh n'fillim

Let him love you, let him love you
Por ai po me thote te du
Let him love you, let him love you
Fjalt e tija me kane lodh mu X2

Silvana Rusi - Ai

Ref (2x)
Aii kur mo ska me mpas
jo nuk mun mo,jo nuk mun mo
Aii vec veten e ka dasht
e me mpas mo,jo nuk mun mo

Ndal,mos thuj gjo,e e ndal
prej teje jam lodh
ti me fjal
fjalen mos ma thuj ti jo mos ma thuj jeeejj
Sjam e vetme,gabime me sene konkrete
Un kom bo,e ti je lodh
Prej atynee prej atynee

Ti sjeijei,i rendsishem nuk jeei
As i vetdijshem nuk jeei,se ca ke hup

Ref (2x)

Spo du me tfol,as spo du me fol
Krejta ti i the,
kur kem bashk i the,kur kem bashk i theee
Tash larg meje je,ti larg meje je
si pa vler e le,dashnin tone leeee

I bezdisshem i padobishem
ti je bo si nuk e kupton
Sa neveritshem kur tgjithe e dishin
se ca mke boooo

Ti sjeijei,i rendsishem nuk jeei
As i vetdijshem nuk jeei,se ca ke hup

Ref (2x)

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 22/10/2018
Festivali: Kënga Magjike 2018
Teksti: Filloreta Raçi (Fifi)
Produksioni: Don ProductionKomente mbi këtë këngëViola Xhemali - Ai
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai".
3. Video është e këngës "Ai", por nuk këndohet nga Viola Xhemali.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.