A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Viola - Sikur Ty Nuk Gjeta (2006)

Viola - S'dua (2007)

Viola - Unaza (2008)

Viola - Si Me Ty, Si Pa Ty (2009)

Viola - Per Ty Po Vuaj (2010)

Viola - Te Behem Lot (2011)

Viola - Ki Kujdes Se Nuk Pres (2012)

Viola - Shpirt E Zemer (2013)

Viola - E Deshta (2014)

Viola - Per Ju E Kalli (2015)

Viola - Pike Ne Zemer (2016)

Viola - Po Vjen Nusja (2019)

Dërgo një album »




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019