Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Viola

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  531
  • Emri i Vërtetë:
  • Viola Syla
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Viola është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Viola Syla një pjesëtare e denjë e skenës muzikore, mbase përkushtimi i madh ndaj këngës ka bërë që ajo të arrijë suksese. Por, këngëtarja asnjëherë nuk del të jetë e kënaqur me arritjet, ajo gjithmonë është në përpjekje për të arritur edhe më shumë. Edhe pse disa herë kanë dalë zëra në opinion që Viola nuk po arrin sukses, mbase është thënë se e ka braktisur edhe këngën, mirëpo një gjë e tillë mohohet kategorikisht nga këngëtarja. Ajo do të vazh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

52 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtarePo Vjen Nusja (2019)

Pike Ne Zemer (2016)

Per Ju E Kalli (2015)

E Deshta (2014)

Shpirt E Zemer (2013)

Ki Kujdes Se Nuk Pres (2012)

Te Behem Lot (2011)

Per Ty Po Vuaj (2010)

Si Me Ty, Si Pa Ty (2009)

Unaza (2008)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pandora

Besarta Reshani

Sela

Zana Kuçi

Adrijana

Eliona Qira

Mimoza Mustafa

Aida Baraku

Monika Salihu

Shqipe Kastrati

Tags: Viola, Viola Rexhaj, Vjola, Drenica, Viola Syla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet