TEKSTESHQIP

Violeta Demaj & Isa Neziri
Mallkoj Ditën
Lyrics

Me trego se si ke mujt
Krejt nje jet mem ba me vujt
Mallkoj diten qe tkam njoft
Per tradhti zoti te denoft

Syve tmi sju kam besu
Kur me tjeter ty te kam pa
Beso zemren ma ke kput se spo kam rrugdalje ma

Refr
Tradhtari mbetet tradhtar
Krejt rrena i ka
Ban premtime pa numru
E si mban asnja /2:

Per ty pata ba gjithqka
Por per ty nuk pat rendsi
Qdo takim mke ba me lot
Se ke pas tjeter dashni

Me trego se si ke mujt
Krejt nje jet mem ba me vujt
Mallkoj diten qe tkam njoft
Per tradhti zoti te denoft

Refr2/

DËRGOI:
INFO
Ashtu siç pritej, krijimi muzikor bëhet i disponueshëm para shikuesve i punuar nga sfera vizuale me një klip muzikor, i cili u publikua më 21 Shkurt 2022. Për kompozimin dhe për arranzhimin u kujdes Isa Neziri, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Daut Burrniku.