A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Violeta Kajtazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  105
  • Vendlindja:
  • Pejë 
BIOGRAFIA: Violeta Kajtazi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore kosovare. Në vitin 2008, Violeta Kajtazi publikon albumin "Princeshat Shqiptare" Më datë 27 Maj 2010, Violeta Kajtazi publikon videoklipin "E Di". Teksti u shkrua nga Gojart Ferati. Me këtë këngë, Violeta Kajtazi merr pjesë në Çelësi Muzikor 4 në vitin 2010. Më datë 30 Maj 2013, Violeta Kajtazi & Vjollca Buçaj publikojnë videoklipin "Këndojmë Për Gra". Në Nëntor 2013, Violeta Kajtazi merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Jam Me Ty, S'jam Me T...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Princeshat Shqiptare (2008)


» Dërgo Një Këngë »

Këndojmë Për Gra
Prite
Ty Të Kam Ilaq
E Di


Artistë Të Ngjashëm:

Elhame Mustafa

Shahindere Bërlajolli

Ganimete Jashanica

Antigona Rustolli

Malda Susuri

Behare Shala

Monika Salihu

Dorina Xerxa

Sadete Shkodra

Antigona Sejdiu


Tags: Violeta Kajtazi, Violete Kjatazi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019