Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Violeta Kukaj Retkoceri - Dasmen Ta Fillojme  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/05/2016

2016-05-07T17:00:02+00:00

Këngë e albumit:

"15 Hite Nga Super Sonic"

Këngë e albumit:

"Dasmen Ta Fillojm"
Erdhi dita dasmën ta fillojna
djalin ton të bukur dhandër do ta bojna
erdhi dita dasmën ta fillojna
djalin ton të bukur dhandër do ta bojna

Mbushni gotat me raki
tja urrojmë dasmën moj qiftit të rri
mbushni gotat me raki
tja urrojmë dasmën moj qiftit të rri

Djalin ton të bukur sonte e martojna
dhe nga zemrat tona qiftin e urrojna
Djalin ton të bukur sonte e martojna
dhe nga zemrat tona qiftin e urrojna

Mbushni gotat me raki
tja urrojmë dasmën moj qiftit të rri
mbushni gotat me raki
tja urrojmë dasmën moj qiftit të rri

Bini ju tupana neve të vallzojna
se do marrim nuse shtëpin ta gëzojna
bini ju tupana neve të vallzojna
se do marrim nuse shtëpin ta gëzojna

Mbushni gotat me raki
tja urrojmë dasmën moj qiftit të rri
mbushni gotat me raki
tja urrojmë dasmën moj qiftit të rri


Ky tekst u dërgua nga  diellza
Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet