Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Te Therras Nga Prishtina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E moj e bukra bukra vajz
ti qe vjen nga vlora
the therras nga prishtina mojj...
pot pres nga kosova
eee ti ne toske nishte moo une gegenishte e kur dalim gjakove mojj.... marin marshit kishte
e kur dja dhemi kenges mjarreeeee....
shkodra qohet en kom
ooo kur ta knoj xhemile mojj..
dalim ne tirana
e tkapem dore mer dore mojjjj..
edhe kishte per kishte
e ti ne toske nishte mojjj...
une gegenisht 2xkomplet


Ky tekst u dërgua nga Florida Salihi

Violeta Kukaj Retkoceri - Te Therras Nga Prishtina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Therras Nga Prishtina".
3. Video është e këngës "Te Therras Nga Prishtina", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0