Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Më Martoi Nëna Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Epo ç'me martoi neneja moj
Qe ne vegjeli
Jasaman amane moj
Jasaman oi x2

Hajde seç ma dha moj burrin e
Burrin sevdali
Jasaman amane moj
Jasaman oi x2

Epo une e mjera nuse moj
Nuse axhami
Jasaman amane moj
Jasaman oi x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Violeta Kukaj Retkoceri - Më Martoi Nëna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Martoi Nëna".
3. Video është e këngës "Më Martoi Nëna", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0