Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Ndalu Vëlla Ta Puthi Pushkën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  4

Nje deshir mka ndjek si hije
ta kendoj nje kang lirie
dhe i lire nje fjal ta flas
te mos jetoj si zog ne kafaz
REF:
OOO ndalu vella e ma jep doren
Skenderbeut tja ndjej aromen
ja ke hap pranveres rrugen
ndalu vella ta puthi pushken
ooooooo ndalu vella ta puthi pushken
ooooo pushka jote e hedh plumbin
ja tregon armikut fundit
sa te rrojm edhe te vdesim
borxh Kosoves mos ti mbesim
ooooo borxh Kosoves jo mos ti mbesim

Qelin lulet dite per dite
prap kendon bilbili shqip
askund tjeter nuk do te rri
veq ku i thot Zoti Shqiperi

OOOO ndalu vella e ma jep doren
Skenderbeut tja ndjen aromen
ja ke hap pranveres rrugen
ndalu vella ta puthi pushken
ooo ndalu vella ta puthi pushken
oooooo pushka jote e hedh plumbin
ja tregon armikut fundit
sa te rrojm edhe te vdesim
borxh Kosoves mos ti mbesim
ooooo borxh Kosoves jo mos ti mbesim


Violeta Kukaj Retkoceri - Ndalu Vëlla Ta Puthi Pushkën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndalu Vëlla Ta Puthi Pushkën".
3. Video është e këngës "Ndalu Vëlla Ta Puthi Pushkën", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0