Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Për Ata Sy Të Shkruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa të mundimshme netët janë pa ty
O, pse më ike, pse më le në vetmi
I mbylli sytë në ëndërr t'shoh mor xhan
E zgjati dorën, por pranë nuk të kam.

Natën në ëndërr zërin ta dëgjoj
Por s'të kam pranë që të ledhatoj
E kush të don, i dashur, kush të mban në gji
Se zemra ime e mjera u bë prush e hi

Mos më thuaj se më harrove
Mos më thuaj se s'më dashurove
Të gjitha t'i dhurova me plotë mall e zjarr
E lotët që i kam derdhur ende nuk janë tharë

Për ata sy të shkruar fort po më merr malli
E buza jote e ëmbël zemrën se ç'ma kalli


Ky tekst u dërgua nga Shpresa

Violeta Kukaj Retkoceri - Për Ata Sy Të Shkruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ata Sy Të Shkruar".
3. Video është e këngës "Për Ata Sy Të Shkruar", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0