Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Të Vogël Të Deshta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te vogel te deshta moj
Te vogel te morra moj
Veç per dashurine moj
Veç per dashurine moj
Veç per bukurine moj
Veç per bukurine moj

Kush ta ben hyzmetin moj nene
E moj nene
Kjo nusja e Elisit moj nene
E moj nene

Te vogel te deshta moj
Te vogel te morra moj
Veç per dashurine moj
Veç per dashurine moj
Veç per bukurine moj
Veç per bukurine moj

Kush ta ben kafene moj nene
E moj nene
Kjo nusja e malit moj nene
E moj nene

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Violeta Kukaj Retkoceri - Të Vogël Të Deshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Vogël Të Deshta".
3. Video është e këngës "Të Vogël Të Deshta", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 1