Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Eja Dhe Nje Her Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  6

diten kur te pash
n'zemer me ke hy
ah sa me ke pelqy
sun po rri pa ty

eja dhe nje her
pash dy syte zi
zemra don me me plas
n'dhe po don me me shti

REF:
dora don me t'prek
syri me t'shikue
zerma ngat me te pas
buza me t'shiju (2X)

II
dy fjal ne ket zemer
i kam mbyll me dry
po i ruj me i than
kur jam vec me ty

eja dhe nje her
pash dy syte zi
zemra don me me plas
n'dhe po don me me shti

REF:
dora don me t'prek
syri me t'shikue
zerma ngat me te pas
buza me t'shiju (2X)

REF:
dora don me t'prek
syri me t'shikue
zerma ngat me te pas
buza me t'shiju (2X)


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Violeta Kukaj Retkoceri - Eja Dhe Nje Her
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Dhe Nje Her".
3. Video është e këngës "Eja Dhe Nje Her", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0