Më mbaj mend (për 1 muaj)


Violeta Kukaj Retkoceri - Në Dasmën E Nipit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Dasmën E Nipit".
3. Video është e këngës "Në Dasmën E Nipit", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Kukaj Retkoceri - Në Dasmën E Nipit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Dasma E Nipit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00N'katër anë dëgjohen
Curlat e tupanat
Në dasmën e nipit
Po vin dajallarët

Në dasmën e nipit
Po vin dajallarët

Del motra ke dera
Vëllezërit me i prit
Mirësevini vëllezër
Në dasmën e nipit
2x

Kan dal tan mahalla
Dajët t'i shikojn
Me këng e me valle
Te nipi si shkojn

Me këng e me valle
Te nipi si shkojn

Del motra ke dera
Vëllezërit me i prit
Mirësevini vëllezër
Në dasmën e nipit
2x

Prej gëzimit dajallarët
Alltit i kërstasin
Para shtëpisë t'motrës
Tupanin e plasin

Para shtëpisë t'motrës
Tupanin e plasin

Del motra ke dera
Vëllezërit me i prit
Mirësevini vëllezër
Në dasmën e nipit
2x


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber   Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet