Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - O Dhëndër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O dhëndër, ku vete kshtu në
O dhëndër, ku vete kshtu
O gjer tek nusja, kam pak pun
O gjer tek nusja, kam pak pun

O gjer tek nusja, vajta vet
2x
O do ta marr ta kem për jet
2x

Pjergullë moj pjergullë
2x
Moj c'maraz moj të ka mbetur ë

O shkojnë moj djemt e zgjedhur ë
2x
O mos ta gjen përdredhur ë
2x
O marrin gjak në vetullë
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Violeta Kukaj Retkoceri - O Dhëndër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Dhëndër".
3. Video është e këngës "O Dhëndër", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0