TEKSTESHQIP

Violeta Kukaj Retkoceri
Më E Mira
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më E Mira" kënduar nga Violeta Kukaj Retkoceri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.